Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza

  29 kwietnia  

The Color Run Dream World Tour

NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 KM NA ŚWIECIE

Zarejestruj się!
Udostępnij wydarzenie:
 ODLICZANIE 
32tygodnie
05dni
11godziny

The Dream World Tour is Here!

W tym roku przygotowaliśmy całą masę niespodzianek! Zbierz swoją paczkę i dołącz do nas, bo nasze kolorowe pakiety rozchodzą się w błyskawicznym tempie!

Już nie możemy doczekać się biegu i Waszych kolorowych uśmiechów. Szykujcie swoje kolorowe gadżety i biegowe buty, zgarniajcie ferajnę i do zobaczenia na starcie! Poniżej znajdziecie wszystkie przydatne informacje.

Tropicolor World Tour Logo
Adres
Pogoria III, Dąbrowa Górnicza

 

Odbiór Pakietów

Termin odbioru: 26.04 – 29.04*
Godziny : 12.00 – 20.00.

  • *w dniu biegu pakiety będą wydawane wyłącznie osobom spoza Dąbrowy Górniczej.
    Godziny otwarcia 9.00 – 12.00
Start

Festiwal The Color Run rozpoczynamy już o godzinie 14:00 i zapraszamy wszystkich do miasteczka TCR, w którym partnerzy wydarzenia oraz organizator przygotowali wiele atrakcji.

Biegu startuje o godzinie 15.00.

Plan wydarzenia:
14:00 – otwarcie strefy festiwalowej
14.00 – 15.00 – zbiórka uczestników, wspólne rozgrzewki
15:00 – 15:30 – start biegu
17:00 – zamknięcie strefy biegowej
18:00 – zamknięcie festiwalu muzycznego oraz atrakcje dla uczestników

Przewodnik

Jeżeli jeszcze nie wiecie… Co będzie Wam potrzebne do odbioru pakietu? Jak ubrać się na bieg? oraz Gdzie nas znaleźć?
To wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ:)

Trasa

dabrowa_route

Dobroczynność

The Color Run by Skittles POMAGA!

Stowarzyszenie DAR SERCA jest organizacją pożytku publicznego. Od 2008 roku podejmuje działania z zakresu pomocy społecznej, profilaktyki uzależnień, kultury i sztuki, krajoznawstwa, kultury fizycznej i sportu. Prowadzi świetlicę środowiskową dla dzieci w wieku 6-16 lat. Realizuje projekty rozwijające zainteresowania, wyrównujące deficyty rozwojowe, rozbudza aspiracje edukacyjne podopiecznych, podwyższa ich sprawność intelektualną. Organizuje czas wolny w czasie ferii i wakacji, organizuje wycieczki edukacyjne, audycje muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi. Dofinansowuje wyjazdy dzieci na „ zielone szkoły”.

logo

Bo bieganie to nie tylko rywalizacja i bicie kolejnych rekordów. Tutaj to przed wszystkim świetna zabawa, a bieg to tylko dodatek! Bo życie trzeba sobie czasami pokolorować!
My favorite part was the party at the finish line that had super cool photo ops, music, and a beach area with cool vibes!
The Tropicolor zone had big inflatable palm trees! My friends and I had so much fun this year. We love TCR!
Burza kolorów, po której długo przecierałem szkła moich okularów ze zdumienia :) W końcu mogłem być sobą czyli dorosłym dzieckiem. A wszystkiemu przyglądał się z ukrycia Jednorożec :)
Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. A wiadomo, dziecko brudne - dziecko szczęśliwe! Jedyna okazja na legalne "upapranie" się, które nie zakończy się burą od mamy 😉