Poznan

Poznan

  5 czerwiec  

Dziękujemy Poznań!!!

Do zobaczenia za rok! :)

Dołącz do newsletter!
Udostępnij wydarzenie:
 ODLICZANIE 
32tygodnie
04dni
20godziny

The Color Run Tropicolor World Tour !

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że THE COLOR RUN™, czyli NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 KM NA ŚWIECIE w tym roku bawi się tropikalnie :)

Zapewnimy Wam prawdziwie tropikalne klimaty, z dużą ilością koloru i przebojowej muzyki.

Zapowiada się eksplozja barw i świetna zabawa!

Adres

Jezioro Maltańskie
Poznań

Odbiór Pakietów

Zapraszamy już od poniedziałku 30.05 do Galerii Malta – wejście od strony kładki. Pakiety będzie można odebrać do soboty 4.06.

Godziny otwarcia stoiska: pn/pt – 16.00 – 21.00
sb – 10.00 – 22.00

Osoby dojeżdżające do nas spoza Poznania będą mogły odebrać pakiety w dzień biegu. Biuro odbioru pakietów będzie mieściło się na Malcie (przy trybunach od ul. Wiankowej 3) i będzie otwarte od 8.00 do 10.30.

Wszystkie informacje ze szczegółami otrzymacie również na adres email, który podawaliście podczas rejestracji.

Uwaga: W dzień biegu pakiety będą wydawane tylko osobom dojeżdżającym z innych miast.

Start

Start biegu rozpoczyna się o godzinie 11:00 wypuszczeniem pierwszej fali uczestników. Kolejne fale ruszać będą co kilka minut.

O godzinie 10:00 rozpoczynamy rozgrzewkę, a po niej inne aktywności sportowe w strefie festiwalowej – zumba, fitness.

Przewodnik

Pobierz przewodnik biegacza TUTAJ

Trasa

.Poznan_racemap

Dobroczynność

Jeziorem Maltańskim zawładną nie tylko kolory, ale też dobro. W ramach akcji Kilometry Dobra, będziemy zbierać pieniądze na rozbudowę miejsca do rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi z Domu w Łopiennie. Zebrane pieniądze, zanim trafią do Podopiecznych, wezmą udział w próbie bicia Rekordu Guinnessa w układaniu najdłuższego łańcucha jednozłotowych monet. 1 złotówka to 2,3 cm długości, więc jeden metr to 44 złote! Podopieczni domu dziecka podejmują wyzwanie i wezmą udział w biegu. A Ty? Ile metrów i kilometrów dobra z nami dla nich ułożysz? :)

Hotel

Chcąc wyjść naprzeciw osobom spoza Poznania, przygotowaliśmy specjalną ofertę wraz z naszym Partnerem Hotelarskim!
W Novotel Poznań Malta czekają na Was wyjątkowe ceny. Przy rezerwacji musisz podać tylko hasło THE COLOR RUN, a otrzymasz preferencyjne ceny.
Zapraszamy :)

Novotel Poznań Malta
Termalna 5
61-028 Poznań

Novotel Poznan Malta - oferta cenowa dla The Color Run

Rezerwacja:
+48 (61) 6 54 31 14

Bo bieganie to nie tylko rywalizacja i bicie kolejnych rekordów. Tutaj to przed wszystkim świetna zabawa, a bieg to tylko dodatek! Bo życie trzeba sobie czasami pokolorować!
My favorite part was the party at the finish line that had super cool photo ops, music, and a beach area with cool vibes!
The Tropicolor zone had big inflatable palm trees! My friends and I had so much fun this year. We love TCR!
Burza kolorów, po której długo przecierałem szkła moich okularów ze zdumienia :) W końcu mogłem być sobą czyli dorosłym dzieckiem. A wszystkiemu przyglądał się z ukrycia Jednorożec :)
Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. A wiadomo, dziecko brudne - dziecko szczęśliwe! Jedyna okazja na legalne "upapranie" się, które nie zakończy się burą od mamy 😉