Gdynia

Gdynia

  16 września  

The Color Run Dream World Tour

The Color Run Tropicolor World Tour is bringing an island-style vacation straight to your city.

Zarejestruj się!
Udostępnij wydarzenie:
 ODLICZANIE 
12tygodnie
05dni
12godziny

The Dream World Tour is Here!

W tym roku przygotowaliśmy całą masę niespodzianek! Zbierz swoją paczkę i dołącz do nas, bo nasze kolorowe pakiety rozchodzą się w błyskawicznym tempie!

Już nie możemy doczekać się biegu i Waszych kolorowych uśmiechów. Szykujcie swoje kolorowe gadżety i biegowe buty, zgarniajcie ferajnę i do zobaczenia na starcie! Poniżej znajdziecie wszystkie przydatne informacje.

DRUŻYNA:

Zbierz swoją rodzinę albo paczkę przyjaciół i stwórzcie drużynę! Jeśli zarejestrujecie się w cztery osoby jako TEAM, zyskacie dostęp do specjalnych tańszych pakietów.

* Pamiętajcie, na naszym biegu nie ma pomiaru czasu, więc nie prowadzimy klasyfikacji drużynowej. Chcemy żebyście po prostu się dobrze bawili w gronie swoich najbliższych J

Tropicolor World Tour Logo
Adres

Skwer Kościuszki w Gdyni

20258293_1496843643743272_6321162612648270525_n

 

Dla tych z Was, którzy będą potrzebować noclegu, mamy specjalną zniżkę od naszego Partnera, którym jest hotel Mercure Gdynia Centrum, z sieci AccorHotels. Wystarczy, że przy rezerwacji noclegu podacie kod promocyjny: “The Color Run by Skittles”.  
TCR_Gdynia_sponsor_hotel 02

Odbiór Pakietów

Termin odbioru: 13.09 – 16.09*
Godziny : 12.00 – 21.00.

Miejsce odbioru: Centrum Riviera Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia

  • *w dniu biegu pakiety będą wydawane wyłącznie osobom spoza Gdyni.
    Godziny otwarcia 10.00 – 11.00
  • 20525664_1502486196512350_6891322797503755046_n
Start

Festiwal The Color Run by Skittles rozpoczynamy już o godzinie 11:00 i zapraszamy wszystkich do miasteczka TCR, w którym partnerzy wydarzenia oraz organizator przygotowali wiele atrakcji.

Start biegu odbywa się w dwóch falach (wybór godziny startu przy rejestracji).

Plan wydarzenia:
11:00 – otwarcie strefy festiwalowej

11.30 – 12.00 – start pierwszej fali biegu

12.00 – 12.30 – start drugiej fali biegu
(przeznaczona dla rodzin z dziećmi oraz dla wolniejszych biegaczy)

13:45 – zamknięcie strefy biegowej

15:00 – zamknięcie festiwalu muzycznego oraz atrakcje dla uczestników

Przewodnik

Do pobrania TUTAJ

Trasa

Gdynia_route2017

Dobroczynność

full png

The Color Run by Skittles wspiera Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, która opiekuje się małymi pacjentami ze schorzeniami metabolicznymi i genetycznymi oraz z chorobami nowotworowymi.

Fundacja zapewnia od ponad 9 lat codzienną pomoc lekarską, pielęgniarską, psychologiczną, socjalną. Rodzice nie ponoszą kosztów związanych z opieką nad dzieckiem, a w sytuacjach kryzysowych mogą liczyć na niezbędne wsparcie finansowe. Sprawy z pozoru proste dla każdego człowieka, dla rodzin podopiecznych Fundacji urastają do rangi niewykonalnych. Często odsyłani od urzędu do urzędu tracą poczucie, że coś można w ich życiu jeszcze zmienić, brakuje im siły. W swojej bezradności mogą liczyć na pomoc Fundacji.

Pracownicy Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci starają się zmienić ich nastawienie do samych siebie i do drugiego człowieka. Najważniejszym działaniem Hospicjum jest zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej: lekarskiej i pielęgniarskiej, równie istotne jest jednak wsparcie psychologiczne i duchowe.

Fundacja działa na wielu płaszczyznach, jednak jej możliwości są ograniczone. Utrzymanie działalności Hospicjum na odpowiednim poziomie jest możliwe jedynie dzięki hojności ludzi wielkiego serca – dzięki osobom prywatnym, firmom i instytucjom, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci. Do tego grona z dumą dołącza The Color Run.

 

www.pomorskiehd.pl
facebook: https://www.facebook.com/pomorskiehospicjum/

Bo bieganie to nie tylko rywalizacja i bicie kolejnych rekordów. Tutaj to przed wszystkim świetna zabawa, a bieg to tylko dodatek! Bo życie trzeba sobie czasami pokolorować!
My favorite part was the party at the finish line that had super cool photo ops, music, and a beach area with cool vibes!
The Tropicolor zone had big inflatable palm trees! My friends and I had so much fun this year. We love TCR!
Burza kolorów, po której długo przecierałem szkła moich okularów ze zdumienia :) W końcu mogłem być sobą czyli dorosłym dzieckiem. A wszystkiemu przyglądał się z ukrycia Jednorożec :)
Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. A wiadomo, dziecko brudne - dziecko szczęśliwe! Jedyna okazja na legalne "upapranie" się, które nie zakończy się burą od mamy 😉