Poznan

Poznan

  20 maja  

The Color Run Dream World Tour

NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 KM NA ŚWIECIE

Zarejestruj się!
Udostępnij wydarzenie:
 ODLICZANIE 
34tygodnie
06dni
07godziny

The Dream World Tour is Here!

W tym roku przygotowaliśmy całą masę niespodzianek! Zbierz swoją paczkę i dołącz do nas, bo nasze kolorowe pakiety rozchodzą się w błyskawicznym tempie!

Już nie możemy doczekać się biegu i Waszych kolorowych uśmiechów. Szykujcie swoje kolorowe gadżety i biegowe buty, zgarniajcie ferajnę i do zobaczenia na starcie! Poniżej znajdziecie wszystkie przydatne informacje.

Tropicolor World Tour Logo
Adres

Jezioro Maltańskie
Poznań

Odbiór Pakietów

Termin odbioru: 16.05 – 20.05*
Godziny : 12.00 – 21.00.

  • Miejsce odbioru: Galeria Malta
    Maltańska 1
    61-131 Poznań

    *w dniu biegu pakiety będą wydawane wyłącznie osobom spoza Poznania.
    Godziny otwarcia 10.00 – 12.00

Start

Festiwal The Color Run rozpoczynamy już o godzinie 14:00 i zapraszamy wszystkich do miasteczka TCR, w którym partnerzy wydarzenia oraz organizator przygotowali wiele atrakcji.

W tym roku bieg startuje w dwóch falach (wybór godziny startu przy rejestracji).

Plan wydarzenia:
14:00 – otwarcie strefy festiwalowej

14.00 – 15.00 – zbiórka uczestników, wspólna rozgrzewka

15:00 – 15:30 – start pierwszej fali biegu (przeznaczona dla rodzin z dziećmi oraz dla wolniejszych biegaczy)

16:00 – 16:30 – start drugiej fali biegu

18:00 – zamknięcie strefy biegowej

19:30 – zamknięcie festiwalu muzycznego oraz atrakcje dla uczestników

Przewodnik

Do pobrania TUTAJ.

Trasa

route_poznan2017

Dobroczynność

Przyjechali pełni ekscytacji, ale i niepewności, czym jest „the happiest 5 km”. Stanęli na starcie… do biegu, gotowi….ruszyli! Ile sił w nogach i… rękach, bo byli też zawodnicy na wózkach inwalidzkich. Z radością na twarzy i energią w sercu ukończyli bieg, kolorowi i szczęśliwi, rozumiejąc co znaczy NAJSZCZĘŚLIWSZE 5 km.

 

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Łopiennie w tym roku również pojawią się na Malcie! Dzięki zaproszeniu The Color Run ich udziałem ponownie stanie się radość kolorowego biegu, a przede wszystkim dobra, które płynie do Łopienna, dzięki życzliwości Darczyńców.

 

Dom pomocy społecznej… te trzy słowa mogą napawać o dreszcze, bo nierzadko kojarzą się źle. Jeśli negatywne postrzeganie tego typu placówek przypadło również Wam w udziale, to zapraszamy do Łopienna… w podróż pełną miłości, zrozumienia i wsparcia, gdzie Mieszkańcy Domu czują rodzinną atmosferę, a goście odkrywają na twarzach uśmiech.

 

„Czasami jednak coś staje na drodze do realizacji misji pomocy naszym Podopiecznym. Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei działa, aby wspierać aktywność Domu oraz zmieniać codzienność osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi na lepszą. Jesteśmy pełni radości i wdzięczności, że dołączają się do nas kolejni Dobroczyńcy, którzy chcą kolorować ten świat”.

– Maria Kopaszewska, Pośrednik Dobra

Stowarzyszenie Uśmiech Nadzieiwebsite_Rysunek1

Bo bieganie to nie tylko rywalizacja i bicie kolejnych rekordów. Tutaj to przed wszystkim świetna zabawa, a bieg to tylko dodatek! Bo życie trzeba sobie czasami pokolorować!
My favorite part was the party at the finish line that had super cool photo ops, music, and a beach area with cool vibes!
The Tropicolor zone had big inflatable palm trees! My friends and I had so much fun this year. We love TCR!
Burza kolorów, po której długo przecierałem szkła moich okularów ze zdumienia :) W końcu mogłem być sobą czyli dorosłym dzieckiem. A wszystkiemu przyglądał się z ukrycia Jednorożec :)
Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. A wiadomo, dziecko brudne - dziecko szczęśliwe! Jedyna okazja na legalne "upapranie" się, które nie zakończy się burą od mamy ?