Poznań

Poznań

  19 maja  

The Color Run Shine Tour

Zarejestruj się!
 ODLICZANIE 
39tygodnie
05dni
00godziny

THE SHINE TOUR IS HERE!

JESTEŚ GOTOWY, ŻEBY BŁYSZCZEĆ?
W tym roku dodamy odrobinę dodatkowego blasku w do Twojego życia. Dosłownie zabłyśniesz przechodząc przez naszą NOWĄ STREFĘ SHINE, gdzie będzie czekać na Ciebie fala brokatu!
DRUŻYNA:
Zbierz swoją rodzinę albo paczkę przyjaciół i stwórzcie drużynę! Jeśli zarejestrujecie się w cztery osoby jako TEAM, zyskacie dostęp do specjalnych tańszych pakietów.
* Pamiętajcie, na naszym biegu nie ma pomiaru czasu, więc nie prowadzimy klasyfikacji drużynowej. Chcemy żebyście po prostu się dobrze bawili w gronie swoich najbliższych 🙂
Adres

Jezioro Maltańskie
Poznań

Odbiór Pakietów

ODBIÓR PAKIETÓW:
Termin: 16.05 – 19.05*
Godziny: 12:00 – 21 :00

*19.05 – pakiety w dzień biegu odebrać mogą jedynie osoby spoza Poznania. Godziny otwarcia biura 10:00 – 13:00

Miejsce: Galeria Malta – wejście od strony kładki.
Maltańska 1, 61-131 Poznań

Pamiętaj! Nie zostawiaj odbioru
pakietu na ostatnią chwilę.

Oświadczenie: tutaj

Zgoda: tutaj

Start

14.00 – otwarcie strefy festiwalowej

14.30 – start I fali – dla rodzin z dziećmi

16.00 – start II fali

* Podzieliśmy Was na dwie fale, tak żebyście mogli komfortowo ruszyć na trasę najszczęśliwszych 5 km na świecie. Fale oznaczone będą odpowiednimi kolorami numerów startowych. W tej pierwszej, o 14:30, znajdą się przede wszystkim rodziny z dziećmi. W drugiej fali (16:00) wyruszy reszta uczestników. Na trasę wypuszczać będziemy co około 3 minuty grupy 200-osobowe. Dla wszystkich starczy proszku, także bez pośpiechu 🙂

Przewodnik

Przewodnik biegacza do pobrania TUTAJ.

Trasa

Dobroczynność

Dobro wraca – dzielimy się nim!

To będzie nasz The Color Run’owy hattrick! Już trzeci raz pojawimy się wokół jeziora Malta w Poznaniu, aby wspólnie zrobić coś dobrego dla Podopiecznych Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych UŚMIECH NADZIEI. A sami Podopieczni? A jakże – będą z nami biec w wyścigu po pełne blasku emocje!

Tym razem zrobimy również trochę zamieszania na Polanie Harcerza, gdzie będziemy zbierać fundusze na rehabilitację dla wszystkich Podopiecznych Uśmiechu Nadziei, czyli Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Łopiennie.

Dlaczego znowu działamy razem? Może to kwestia zaufania, może pozytywnych wibracji, a może chęci podzielenia się tym co my mamy, a czego brakuje osobom w potrzebie. Łączy nas idea pomagania i to się liczy – przekujmy nasz kolorowy, sportowy entuzjazm w realną pomoc! Puszki na Wasze datki już są czyszczone, a najlepszym finiszem biegu będzie to, co do nich wrzucisz 😉

KOloREK DLA MIKOŁAJA
Jak wiecie, The Color Run nie zna słów: ,,nie mogę”, ,,nie potrafię”, ,,nie chcę”. Bo biec po szczęście można w każdym stylu i we własnym tempie. Granice tkwią tylko w naszym umyśle, a świat jest pełen możliwości. Dla Mikołaja – Chłopaka bez granic, zainicjowaliśmy korkową akcję.
,,W prawo, w lewo i się uda” -tak powiedział Mikołaj, kiedy odpalił swój 3-kołowy pojazd.
Niech to będzie mantra tegorocznej edycji. 🙂

GDZIE MOŻESZ ODDAĆ KORKI?
Korki rozładujesz na 2 „workowych stacjach”, szukaj flag „KOloREK dla Mikołaja”.
START- naprzeciwko Nowej Trybuny
FINISH/FESTIVAL ZONE – strefa jaką zobaczysz zaraz po przekroczeniu mety

Poznaniu! Liczymy na Ciebie! Zależy nam na każdym korku!