Gdynia

Gdynia

  15 września  

The Color Run Shine Tour

Zarejestruj się!
 ODLICZANIE 
17tygodnie
06dni
03godziny

The Shine Tour is Here!

JESTEŚ GOTOWY, ŻEBY BŁYSZCZEĆ?
W tym roku dodamy odrobinę dodatkowego blasku w do Twojego życia. Dosłownie zabłyśniesz przechodząc przez naszą NOWĄ STREFĘ SHINE, gdzie będzie czekać na Ciebie fala brokatu!
DRUŻYNA:
Zbierz swoją rodzinę albo paczkę przyjaciół i stwórzcie drużynę! Jeśli zarejestrujecie się w cztery osoby jako TEAM, zyskacie dostęp do specjalnych tańszych pakietów.
* Pamiętajcie, na naszym biegu nie ma pomiaru czasu, więc nie prowadzimy klasyfikacji drużynowej. Chcemy żebyście po prostu się dobrze bawili w gronie swoich najbliższych 🙂
Adres

Skwer Kościuszki Gdynia

Odbiór Pakietów

Termin: 13.09 – 14.09
Godziny: 12:00 – 21:00

Centrum Riviera – przy fontannie 🙂
Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia

Jeżeli dojeżdżasz na nasz bieg spoza Gdyni i nie możesz odebrać pakietu wcześniej, nic straconego! Możesz odebrać swój pakiet w dzień Biegu.

Termin: 15.09*
Godziny: 09.00 – 11.00

Hotel Mercure Gdynia Centrum
ul. Armii Krajowej 22
81-372 Gdynia

*PAMIĘTAJ!
Pakiety w dzień biegu (15.09) odebrać mogą jedynie osoby spoza Gdyni.

Start

10.00 – otwarcie strefy festiwalowej
11.00 – start I fali
11.30 – start II fali

* Na trasę wypuszczać będziemy co około 3 minuty grupy 200-osobowe. Dla wszystkich starczy proszku, także bez pośpiechu 🙂

Trasa

Dobroczynność

KOloREK DLA MIKOŁAJA

Jak wiecie, The Color Run nie zna słów: „nie mogę”, „nie potrafię”, „nie chcę”.

Bo biec po szczęście można w każdym stylu i we własnym tempie.

Granice tkwią tylko w naszym umyśle, a świat jest pełen możliwości.

„W prawo, w lewo i się uda” – tak powiedział Mikołaj, kiedy odpalił swój 3-kołowy pojazd.

Poznajcie Wielkiego Chłopaka, dla którego #BE HAPPY# BE YOU to codzienna mantra.

Poznajcie pierwszego i najmłodszego ambasadora The Color Run Poland – Mikołaja Janeczko http://www.mikolajek.jupe.pl/

Dla Mikołaja odpalamy akcję KOloREK. Gdynio – liczymy na Was!

Każdy jeden plastikowy korek to szansa dla Mikołaja. Będziemy zbierać korki od butelek po wodzie podczas wydarzenia, ale już teraz każdy z Was może zacząć je gromadzić.

TYSIĄCE WAS = TYSIĄCE KORKÓW.

Wkrótce wrócimy ze szczegółami, gdzie będzie można przekazać korki.

Teraz chcemy byś powtórzył z Nami: MAM KOREK! MAM KOLOREK!

POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

The Color Run wspiera Fundację Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, która opiekuje się małymi pacjentami ze schorzeniami metabolicznymi i genetycznymi oraz z chorobami nowotworowymi.

Fundacja zapewnia od ponad 9 lat codzienną pomoc lekarską, pielęgniarską, psychologiczną, socjalną. Rodzice nie ponoszą kosztów związanych z opieką nad dzieckiem, a w sytuacjach kryzysowych mogą liczyć na niezbędne wsparcie finansowe. Sprawy z pozoru proste dla każdego człowieka, dla rodzin podopiecznych Fundacji urastają do rangi niewykonalnych. Często odsyłani od urzędu do urzędu tracą poczucie, że coś można w ich życiu jeszcze zmienić, brakuje im siły. W swojej bezradności mogą liczyć na pomoc Fundacji.

Pracownicy Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci starają się zmienić ich nastawienie do samych siebie i do drugiego człowieka. Najważniejszym działaniem Hospicjum jest zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej: lekarskiej i pielęgniarskiej, równie istotne jest jednak wsparcie psychologiczne i duchowe.

Fundacja działa na wielu płaszczyznach, jednak jej możliwości są ograniczone. Utrzymanie działalności Hospicjum na odpowiednim poziomie jest możliwe jedynie dzięki hojności ludzi wielkiego serca – dzięki osobom prywatnym, firmom i  instytucjom, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci. Do tego grona z dumą dołącza The Color Run.

www.pomorskiehd.pl