Zostań Partnerem

Zostań Partnerem - Brand Collab

THE COLOR RUN to GLOBALNY FENOMEN, który zebrał przeszło ponad 5 MILIONÓW fanów na całym świecie. W Polsce od 2015 roku The Color Run pokolorował już ponad 111 TYSIĘCY biegaczy. Możesz być częścią tego radosnego projektu!

Wyjątkowa formuła biegu: najszczęśliwsze 5 km ze stacjami kolorowymi, piknik i festiwal przyciągają osoby w każdym wieku: małych i dużych. Magiczna atmosfera, nasycona kolorami i radością pozwalają na bycie ‘TU I TERAZ’ i powrót do czasów dzieciństwa. Takie okoliczności mogą tylko sprzyjać budowaniu relacji między TWOJĄ MARKĄ a KLIENTEM. Nic nie przyciąga tak, jak pozytywne emocje i kolorowe wspomnienia.

Co roku zaskakujemy nowym mottem. Za nami edycje: TROPICOLOR, DREAM, SHINE, HERO…a przed nami niepowtarzalna edycja JEDNOROŻCA 2020!

Staramy się współpracować z markami, których DNA, jest równie kolorowe i radosne jak nasze. Ważna jest też wspólna misja, bo tylko tak zbudujemy wiarygodną komunikację. Misją The Color Run jest propagowanie zdrowego i aktywnego życia, uszczęśliwianie ludzi i łączenie pokoleń! U nas RODZINA biegnie i bawi się RAZEM.  Jeżeli w tym kolorowym świecie widzisz swoją MARKĘ, skontaktuj się z nami: sponsor.pl@thecolorrun.com

Co na pewno Cię zaciekawi – działamy jak mała agencja kreatywna. Mamy głowę pełną pomysłów, którymi z przyjemnością się dzielimy.