Zostań Partnerem

Zostań Partnerem - Brand Collab

THE COLOR RUN to GLOBALNY FENOMEN, który zebrał przeszło ponad 5 MILIONÓW fanów na całym świecie. W Polsce od 2015 roku The Color Run pokolorował już ponad 80 TYSIĘCY biegaczy.

Wyjątkowa formuła biegu: najszczęśliwsze 5 km ze stacjami kolorowymi, piknik i festiwal przyciągają osoby w każdym wieku: małych i dużych. Magiczna atmosfera, nasycona kolorami i radością pozwalają na bycie ‘TU I TERAZ’. Takie okoliczności mogą tylko sprzyjać budowaniu relacji między TWOJĄ MARKĄ a KLIENTEM. Nic nie przyciąga tak, jak pozytywne emocje i kolorowe wspomnienia.

Co roku wracamy z nowym mottem. Za nami edycje: TROPICOLOR, DREAM, SHINE…a przed nami HERO TOUR 2019!

Staramy się współpracować z markami, których DNA, jest równie kolorowe jak nasze. Ważna jest też wspólna misja, bo tylko tak budujemy wiarygodną komunikację. Misją The Color Run jest propagowanie zdrowego i aktywnego życia oraz… uszczęśliwianie ludzi! Jeżeli w tym kolorowym świecie widzisz swoją MARKĘ, skontaktuj się z nami: sponsor.pl@thecolorrun.com

Działamy jak mała agencja kreatywna. Możemy podglądać The Color Run w innych krajach i wrócić do Ciebie z głową pełną pomysłów.

Sponsors