Kolorek Dla Mikołaja

O AKCJI

to nasza autorska akcja, która została zapoczątkowana w 2018 roku. Jak wiecie, The Color Run nie zna słów: „nie mogę”, „nie potrafię”, „nie chcę”. Bo biec po szczęście można w każdym stylu i we własnym tempie. Granice tkwią tylko w naszym umyśle, a świat jest pełen możliwości.

 

O MIKOŁAJU

Mikołaj Janeczko to Chłopak bez granic, dla którego #BE HAPPY#BE YOU to codzienna mantra. Mikołaj został najmłodszym Ambasadorem The Color Run i jest częścią naszego kolorowego zespołu. Na co dzień jest inspiracją dla innych i za to chcemy mu podziękować, wspierając w dążeniu do samodzielności.

Samodzielność dla Mikołaja to 2 nogi i 2 ręce.Do tej pory wpłaty 1% z rozliczeń PIT pozwoliły sfinansować protezy rąk. Przed Mikołajem długa rehabilitacja zanim opanuje ich obsługę. Teraz Mikołaj marzy o nogach.

ŁADUJ KORKI W WORKI - CZYLI JAK POMAGAĆ

Zbieraj plastikowe korki, nakrętki i przynieść je na jedno z naszych wydarzeń, a my "przetopimy" je na pieniążki dla Mikołaja. Korki można rozładować na „Mikołajowych stacjach” oznaczonych flagami. Segregując nakrętki, chronimy też nasze środowisko.

Jeśli chcesz wesprzeć Mikołaja w inny sposób, skontaktuj się z nami: poland@thecolorrun.com

Postępy Mikołaja z protezami, możecie śledzić tutaj: https://web.facebook.com/MikolajekJaneczkostrona/